KONTAKT: +48  536 998 832, info@argperformance.pl

Facebook
OFERUJEMY PAŃSTWU PROFESJONALNY SERWIS SAMOCHODÓW SPORTOWYCH,
TUNINGOWANYCH ORAZ SERYJNYCH - UŻYTKOWYCH.
Projekty -> Audi

Audi A3 1.8 Turbo Quattro

Samochód trafił do nas na poprawki instalacji elektrycznej, usunięcie błędów notorycznie wyświetlanych przez ecu oraz doprowadzenie silnika do stanu fabrycznego. Spore braki i uszkodzenia instalacji elektrycznej silnika wyeliminowane zostały w pierwszej kolejności co zaowocowało poprawną pracą silnika.


Audi A3 1.8 Turbo - AUQ

Samochód trafił do nas do naprawy, która konieczna okazała się po przegrzaniu silnika. Kompleksowa odbudowa objęła zarówno dół silnika jak i głowicę. Głowica poddana została całkowitej renowacji z wymianą prowadnic i uszkodzonych zaworów oraz kosmetycznej poprawie. Dół silnika objął nadwymiarowe tłoki Mahle, osiowanie wału, korbowodów, planowanie płaszczyzny. Całość uzupełniona została fabrycznymi uszczelkami, śrubami głowicy oraz panewkami ACL Race. Do dotarcia użyty został specjalny do tego celu olej firmy Millers. Po jazdach testowych silnik legitymuje się lepszą dynamiką i kulturą pracy.


Audi A3 - 1.9 TDI

Remap ECU ze 114 KM i 289 Nm na 140 Km 329 Nm, sprężyny zawieszenia -30mm H&R, Felgi Audi RS4 w Kolorze EKRI 8 x 18 et 42, Opony Yokohama Parada Spec II 225/40, Klocki przednia i tylna oś - Ferodo DS Performance, wskaĹşnik doładowania HKS, usunięte oznaczenia, kilka detali stylistycznych. Szybki i oszczędny...