KONTAKT: +48  536 998 832, info@argperformance.pl

Facebook
OFERUJEMY PAŃSTWU PROFESJONALNY SERWIS SAMOCHODÓW SPORTOWYCH,
TUNINGOWANYCH ORAZ SERYJNYCH - UŻYTKOWYCH.
Zakres usług

Naszym klientom oferujemy szeroki zakres usług związanych z mechaniką pojazdową. Od podstawowego serwisu polegającego na wymianie filtrów i płynów poprzez bieżące naprawy a na remontach generalnych kończąc. Dzięki doświadczeniu zebranemu w sporcie samochodowym, wyznajemy podstawową zasadę – nie ma spraw i rzeczy nie możliwych do zrealizowania i wykonania. Dzięki maksymalnemu wykorzystaniu potencjału samochodu podczas imprez motoryzacyjnych, możemy z pełną odpowiedzialnością polecić naszym klientom produkty dopasowane idealnie do potrzeb i środowiska w jakim wykorzystywany jest dany pojazd. 

Dzięki szerokim kontaktom w hurtowniach i sklepach motoryzacyjnych, możecie być Państwo pewni, że podzespoły zakupiony czy tez montowane u nas są w atrakcyjnych cenach, którą to specjalnie dla Was wyszukujemy spośród wszystkich ofert na naszym lokalnym rynku. Wszelkie roszczenia związane z gwarancją towaru czy tez poprawnością montażu rozpatrywane są przez nas od reki i załatwiane w trybie natychmiastowym.

Pozostawione do naprawy samochody każdorazowo sprawdzamy pod kątem zużycia podstawowych podzespołów jak układ hamulcowy, kierowniczy czy zawieszenie. W związku z tym, możecie być Państwo pewni, że pojazd pozostawiony na wymianę płynów, nie opuści warsztatu z uszkodzonym układem hamulcowym, o którym to nie wiedział sam właściciel. Oczywiście, o wszelkich nieprawidłowościach i usterkach informowany jest na bieżąco sam właściciel. Nigdy nie decydujemy samodzielnie o wykonywaniu napraw, które wykraczają poza ramy ustalonych prac.