KONTAKT: +48  536 998 832, info@argperformance.pl

Facebook
OFERUJEMY PAŃSTWU PROFESJONALNY SERWIS SAMOCHODÓW SPORTOWYCH,
TUNINGOWANYCH ORAZ SERYJNYCH - UŻYTKOWYCH.
Czym się zajmujemy

Jesteśmy wysoko-wyspecjalizowanym serwisem samochodowym, który zajmuje się szeroko pojętą mechaniką samochodową. Poczynając od podstawowego serwisu polegającego na wymianie filtrów i płynów, poprzez naprawy bieżące, a na remontach generalnych i przygotowaniu samochodów do sportu kończąc. Specjalizujemy sie w samochodach produkcji japońskiej i azjatyckiej, co nie przeszkadza nam w pracach nad samochodami innych marek.

Naszym klientom oferujemy szeroki zakres usług związanych z mechaniką pojazdową. Dzięki doświadczeniu zebranemu w sporcie samochodowym, wyznajemy podstawową zasadę – nie ma spraw i rzeczy niemożliwych do zrealizowania i wykonania. Dzięki maksymalnemu wykorzystaniu potencjału samochodu podczas imprez motoryzacyjnych, możemy z pełną odpowiedzialnością polecić naszym klientom produkty dopasowane idealnie do potrzeb i środowiska w jakim wykorzystywany jest dany pojazd.  

Dzięki szerokim kontaktom w hurtowniach i sklepach motoryzacyjnych, możecie być Państwo pewni, że podzespoły zakupione u nas są wysokiej jakości  oraz  atrakcyjne cenowo. Wszelkie roszczenia związane z gwarancją towaru czy tez poprawnością montażu rozpatrywane są przez nas od reki i załatwiane w trybie natychmiastowym. Szczerze odradzamy oraz nie montujemy tanich zamienników niskiej jakości  niewiadomego pochodzenia.