KONTAKT: +48  536 998 832, info@argperformance.pl

Facebook
OFERUJEMY PAŃSTWU PROFESJONALNY SERWIS SAMOCHODÓW SPORTOWYCH,
TUNINGOWANYCH ORAZ SERYJNYCH - UŻYTKOWYCH.
Dlaczego my?

Fascynacja motoryzacją to motto, które nie tylko napędza nas każdego dnia ale równocześnie oferuje wysoki poziom satysfakcji z wykonywanego przez nas zawodu. Przekłada się to w bezpośredni sposób na pracę przy każdym z pozostawionych pod nasza opieką pojazdów. Otaczamy je szczególną troską, jak gdyby były naszą prywatną własnością.

Począwszy od wiedzy uzyskanej na poziomie szkoły technicznej, poprzez studia, szkolenia i certyfikaty – staramy się podwyższać nasze kwalifikacje w celu zapewnienia jak najwyższej jakości usług.  Nasi pracownicy włącznie z właścicielem legitymują się dyplomami czeladniczymi i mistrzowskimi z zakresu mechaniki pojazdowej. Dzięki temu możecie Państwo być pewni, iż Wasze auto trafiło we właściwe ręce.

 Aby zapewnić wysoki poziom świadczenia usług niezbędne jest również mocno rozbudowane zaplecze warsztatowe. Do państwa dyspozycji oddajemy cztery stanowiska naprawcze, ponad 280 metrów kwadratowych powierzchni warsztatowej i biuro, w którym miło spędzicie czas oczekując na szybką naprawę z filiżanką dobrej kawy bądź herbaty w ręku. Dzięki nowoczesnemu wyposażeniu warsztatowemu oraz wysokiej jakość sprzętu diagnostycznego nasi pracownicy w szybki i sprawny sposób dokonują diagnozy i usuwają usterki.

 Pozostawione do naprawy samochody każdorazowo sprawdzamy pod kątem zużycia podstawowych podzespołów takich  jak układ hamulcowy, układ napędowy czy też zawieszenie. W związku z tym, możecie być Państwo pewni, że pojazd pozostawiony na wymianę płynów, nie opuści warsztatu z uszkodzonym układem hamulcowym, o którym to nie wiedział sam właściciel. Oczywiście, o wszelkich nieprawidłowościach i usterkach informujemy jest na bieżąco. Nigdy nie decydujemy samodzielnie o wykonywaniu napraw, które wykraczają poza ramy ustalonych prac.

Dzięki dostępowi do największych hurtowni motoryzacyjnych, mamy możliwość przygotowania atrakcyjnej cenowo oferty przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej jakości części. W tym miejscu dochodzimy do sedna naszej polityki jakości – nie montujemy tanich, kiepskiej jakości zamienników. Dzięki wieloletniej praktyce i szerokim kontaktom – posiadamy wyselekcjonowanych producentów, będących naszymi dostawcami części a jednocześnie dostarczającymi podzespoły na pierwszy montaż w jakości OE Quality – fabryczna jakość .