KONTAKT: +48  536 998 832, info@argperformance.pl

Facebook
OFERUJEMY PAŃSTWU PROFESJONALNY SERWIS SAMOCHODÓW SPORTOWYCH,
TUNINGOWANYCH ORAZ SERYJNYCH - UŻYTKOWYCH.
Diagnostyka Komputerowa

Wszystkie samochody produkowane po 1995 roku charakteryzują się rozbudowaną elektroniką sterującą i diagnozującą pracę silnika i układów zapewniających bezpieczeństwo podróżujących. Trend ten mocno nasilił się po 2000 roku, a na chwilę obecną wszystkie auta począwszy od miejskich aż do ekskluzywnych limuzyn posiadają rozbudowane systemy elektroniczne. Praca z tego typu samochodami bez odpowiednich narzędzi diagnostycznych jest praktycznie niemożliwa.

Prognozując nadchodzące trendy i wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów oferujemy zaawansowana diagnostykę komputerową przy użyciu samodzielnych urządzeń diagnostycznych firmy snap on – największego lidera w produkcji narzędzi. Dzięki niemu mamy możliwość nie tylko odczytu aktualnie wyświetlanej usterki wraz z jej kodem fabrycznym, ale również podgląd na pracę silnika i wszystkich urządzeń jego osprzętu. Dzięki możliwości odczytywania i zapisywania w czasie rzeczywistym, możemy przeprowadzić diagnozę po dokonaniu próby drogowej i zapisaniu jej przebiegu w pamięci urządzenia.

Wymiana oleju, filtrów czy nawet akumulatora dla wielu najnowszych samochodów to okazja do udzielania informacji kierowcy. Niezbędne w tym przypadku kasowanie ustawień serwisowych przeprowadzamy wraz ze zleconymi czynnościami oraz ustawiamy czas i przebieg pomiędzy przeglądami według naszych zaleceń.

Nie zapominajmy jednak, że nie samym komputerem człowiek żyje i w przypadku typowo mechanicznych uszkodzeń, nie zastąpi on sprawdzonego manometru czy też wyczulonego ucha i stetoskopu. Wieloletnie doświadczenie i wysokiej jakości sprzęt pozwalają nam określić w precyzyjny sposób stan jednostki napędowej i ewentualne usterki, które pojawiają się podczas jego użytkowania.