KONTAKT: +48  536 998 832, info@argperformance.pl

Facebook
OFERUJEMY PAŃSTWU PROFESJONALNY SERWIS SAMOCHODÓW SPORTOWYCH,
TUNINGOWANYCH ORAZ SERYJNYCH - UŻYTKOWYCH.
Klimatyzacja

Serwis klimatyzacji. Prosta z punktu widzenia kierowcy usługa, często nastręcza problemy innym warsztatom. W naszym przypadku nie ogranicza się ona jedynie do napełnienia układu i zainkasowania należności. Dzięki profesjonalnemu podejściu do tej tematyki przy każdorazowej obsłudze systemu klimatyzacji przeprowadzamy wywiad z klientem dotyczący codziennego użytkowania, sprawności jego funkcjonowania i ewentualnych podejrzeń co do poprawności działania. Na podstawie rozmowy przygotowujemy plan kontroli urządzenia, który pozwoli nam na najefektywniejsze rozwiązanie. Dzięki rozbudowanej diagnostyce jesteśmy w stanie wykryć i zlikwidować nieszczelności, sprawdzić stan osuszacza, oraz naprawić uszkodzone sprzęgło sprężarki klimatyzacji. Jeśli szukasz warsztatu, który kompleksowo zajmie sie niesprawna klimatyzacją – dobrze trafiłeś!

Pracujemy na sprawdzonym i wielofunkcyjnym urządzeniu do obsługi klimatyzacji firmy Magnetti Marelli oraz markowych komponentach firm produkujących płyny oraz uszczelnienia. Proces odgrzybiania przeprowadzamy przy użyciu ozonu, który jest gazem zabijającym wszystkie bakterie i zarazki gnieżdżące się w naszych autach. Jego zalety w porównaniu do spray-ów, czy też ultradźwięków są niepodważalne, gdyż jako cząsteczki gazu, które przemieszczają się we wnętrzu auta docierają do każdego, nawet najbardziej ukrytego zakamarka.

Aby zapewnić wysoką wydajność układu klimatyzacji i wentylacji naszego pojazdu należy przestrzegać kilku zasad.

- minimum raz w roku zapewnić serwis  - wymiana filtra kabinowego, uzupełnienie czynnika chłodzącego i oleju w układzie klimatyzacji

- po każdorazowej wymianie filtra kabinowego wykonać odgrzybienie za pomocą ozonowania

- w przypadku intensywnego wykorzystania samochodu – przebiegi ponad 20tys km w ciągu roku – zapewnić częstszy serwis

- w celu maksymalnego wykorzystania urządzenia klimatyzacyjnego zalecamy przegląd i wymianę filtra kabinowego przed sezonem wiosennym i jesiennym. W przypadku przygotowania do sezonu letniego zapewnicie Państwo sobie i waszym bliskim orzeźwiające i bezpieczne powietrze, a w przypadku sezonu jesiennego i zimowego – bezpieczeństwo pod postacią błyskawicznie odparowanych szyb.

Pamiętajmy – sprawna klimatyzacja to większe bezpieczeństwo i komfort użytkowania pojazdu!