KONTAKT: +48  536 998 832, info@argperformance.pl

Facebook
OFERUJEMY PAŃSTWU PROFESJONALNY SERWIS SAMOCHODÓW SPORTOWYCH,
TUNINGOWANYCH ORAZ SERYJNYCH - UŻYTKOWYCH.
Projekty -> Subaru

Subaru Impreza EJ20 MY04 WRX

Jedno z wielu Subaru, które trafiło do nas na serwis. W tym przypadku plan modyfikacji obejmuje również zawieszenie gwintowe, pełną regulacje tylnej osi oraz modyfikacje silnika. Rewelacyjna kondycja i bezwypadkowa przeszłość zachęcają do inwestycji.


Subaru Impreza EJ20 MY04 STI

STI w kultowym dla Subaru kolorze. Zamontowane przez poprzedniego właściciela zawieszenie gwintowe Tein wraz z układem wydechowym Blitz Nur Spec nadaje mu ostrzejszego charakteru. Po odpowiednich czynnościach serwisowych, nadszedł czas na kolejny krok, który obejmować będzie regulacje nastawów zawieszenia, oraz przystosowanie go do torowego użytku. Regulowane tylne wahacze, slicki Dunlop etc...


Subaru Impreza EJ20 MY97

Impreza - rajdowa legenda i czterodrzwiowe funkcjonalne nadwozie. Do kompletu kultowy kolor nadwozia - biały. Pod maską pracuje dwu litrowa jednostka napędowa wspomagana przez turbosprężarkę. Dodatkowym atrybutem jest w pełni przelotowy układ wydechowy, flokowana deska rozdzielcza, felgi ATS oraz reweacyjne skórzane wnętrze.


Subaru Impreza EJ20 MY98

Ten klasyk rajdowych tras trafił do nas w całkowicie seryjnym wydaniu. Nadwozie kombi wraz z dobrze udokumentowaną przeszłością pozwalają wróżyć długą i bezawaryjną przyszłość. Na pierwszy ogień poszło zawieszenie. Gumowe elementy zastąpiliśmy kompletnym zestawem żółtych poliuretanów, amortyzatory i sprężyny ustąpiły miejsca gwintowi TEIN Super Street.