KONTAKT: +48  536 998 832, info@argperformance.pl

Facebook
OFERUJEMY PAŃSTWU PROFESJONALNY SERWIS SAMOCHODÓW SPORTOWYCH,
TUNINGOWANYCH ORAZ SERYJNYCH - UŻYTKOWYCH.
Projekty

Powrót

VW Golf 2 1.8 GTI G60

Jeden z projektów, któremu poświęciliśmy sporo czasu i pracy. VW Golf II w wersji GTI G60. Samochód poddaliśmy kompleksowej renowacji połączonej z luksusowym wnętrzem i delikatnym tuningiem mechanicznym. Samochód został całkowicie rozebrany, karoseria poddana odbudowie, skorodowane elementy wymienione na nowe a podwozie zabezpieczone preparatami antykorozyjnymi. Kolor nadwozia zmieniony z czerwonego na białą perłę z palety BMW. Stylistycznie przeszedł kilka klasycznych zmian - grill bez znaczka, przednie reflektory przydymiane z krzyżem, tylne bialo-czerwone, klapa bez wycieraczki i znaczka oraz drzwi z wersji rok 88.

W zawieszeniu odnajdziemy poliuretanowe odpowiedniki fabrycznych tulei, zawieszenie gwintowane AP Racing, oraz wszelkie łączniki, mocowania - wymienione na nowe. Sporo rewolucję przeszedł układ hamulcowy w którym to na przedniej osi zagościł zestaw zacisków z Porsche Boxstera, a przewody wymienione zostały na nowe w stalowym oplocie.

Silnik wzbogacony został o kompletny układ wydechowy, filtr powietrza KN oraz wymianę wszelkich uszczelnień. z tak mechanicznie przygotowanym samochodem przyjemność podróżowania zwiększa wnętrze na nowo obszyte w skórzaną tapicerkę. Każdy centymetr seryjnych wykładzin pokryty został nową, naturalną skórą. Wisienką na torcie jest system nagłaśniający.