KONTAKT: +48  536 998 832, info@argperformance.pl

Facebook
OFERUJEMY PAŃSTWU PROFESJONALNY SERWIS SAMOCHODÓW SPORTOWYCH,
TUNINGOWANYCH ORAZ SERYJNYCH - UŻYTKOWYCH.
Projekty

Powrót

Toyota MR2 Turbo 3S-GTE Rev 2

Jeden z ciekawszych projektów, które opuściły nasza stajnię. Prawdziwy rarytasem spod znaku JDM.
Zmodyfikowany z użyciem najlepszych, markowych produktów, wzbogacony o detale pochodzące z japońskiego rynku. Ukierunkowany typowo na zapewnienie jak najlepszych osiągów. Co skrywa?

Silnik 3s-GTE rev2 wspomagany jest przez wydech Blitz Nur Spec, dolot Apexi, wydajniejszy intercooler, 3 calowy downpipe oraz efektywniejszy układ zapłonowy. Nad całością czuwa stand alone Apexi, zestrojony na 3 różne mapy. Przeniesieniem osiągów na ulicę zajmuje się o 70% mocniejsze sprzęgło firmy RPS oraz skrzynia biegów z fabrycznym LSD. Do sporych osiągów dostosowane jest podwozie, w którym odnajdziemy gwintowane zawieszenie Tein wraz z górnymi mocowaniami HKS, wszystkie tulejki gumowe wymienione zostały na poliuretanowe odpowiedniki, a  na przedniej osi zagościły większe, wydajniejsze hamulce.

We wnętrzu panuje czysto sportowy klimat – flokowana deska rozdzielcza, kubełkowe fotele, szelkowe pasy, kierownica z odsadzeniem. Z dodatkowych elementów odnajdziemy short shifter, hand commander Apexi, który pozwala na precyzyjne monitorowanie odczytu wskaĹşników oraz dodatkowy zegar doładowania.